22 spalio, 2021 pagal
Admin
| No comments yet

Labas! Mes esame skaniausių ir šviežiausių vaisių, uogų ir daržovių importuotojai Lietuvoje. Mūsų sandėlius vaisiai, uogos ir daržovės pasiekia iš daugiau nei 30 valstybių. Tiesa, lietuvišku sezonu prekiaujame ir iš Lietuvos ūkininkų surinktu derliumi. Na, o šaltuoju metų sezonu mus lepina uogomis Graikija, Ispanija ir Italija. Ispanija siūlo šilauoges, trešnes, pomidorus, paprikas, agurkus, mandarinus, apelsinus ir persimonus. Iš Italijos mus pasiekia žalumynai, salotos, vynuogės, mandarinai, kiviai, avietės. Mūsų el. parduotuvėje galite įsigyti ir egzotinių vaisių bei daržovių. Šios iki mūsų keliauja tūkstančius kilometrų, pvz., avokadų ir arbūzų gimtinė – tolimoji Peru. Nuolatos atnaujiname ir atrenkame skaniausią asortimentą, kreipiame dėmesį ko mūsų klientai nori paragauti, tad jeigu turite pageidavimų galite komentaruose parašyti, ko norėtumėte, kad atvežtume į Lietuvą ir pristatytume jums į namus.

El. parduotuvė www.dezemis.lt – rasite įvairesnio skonio, neįprastų, traukiančių akį ryškiomis spalvomis vaisių, uogų, daržovių jūsų kasdieniniam stalui!

Kodėl rinktis Dėžėmis.lt?

• Esame vieni didžiausių uogų importuotojų Lietuvoje.

• Pirmo šviežumo, kruopščiai atrinktus vaisius, uogas, daržoves, egzotinius vaisius mūsų kurjeriai pristatys jums į namus, biurą, ofisą arba jūsų pageidavimu nustebinsime vitaminų kupinais vaisiais jūsų artimuosius.

• Pristatome prekes įmonėms, barams, kavinėms, tiekiame maisto produktus dideliais kiekiais nuo 2009 m.

• El. parduotuvę sukūrėme 2020 metais, kad galėtume palengvinti apsipirkimą pirkėjams, pristatydami produktus iš Lietuvos ūkininkų ir viso pasaulio gamintojų bei ūkininkų į NAMUS!

Admin 22 spalio, 2021
Share this post
Žymos
Archyvuoti
Prisijungti to leave a comment

Read Next